Yaptığım işler

İçerik krallığınızı kurun

Ecnebilerin "Content is king" sözünü benimseyin.

Mahalledeki 2 berber de güzel saç kesebilir, traş esnasında verdiği yararlı bilgiler ise tercih sebebidir. Üstelik bu bilgileri paylaştığınız 3. kişiler için reklam niteliği taşır.Arama motoru optimizasyonu & içerik stratejisi

İçerik pazarlama rakip stratejileri ve potansiyel müşterilerin iyice analiz edildikten sonra kurumsal kimliği yansıtan internetteki kurumsal ifade şeklinizdir..

Müşteri ilişkileri satış - pazarlama için son derece önemlidir. Kullanılan dilin samimi sıcak olması kurumsal kimliğe zarar verecek gereksiz laubalilikten uzak temiz bir dilin kullanılması gerekmektedir. Kısa vadeli sonuçlara odaklanarak söz konusu hedefe ulaşmanız neredeyse imkansızdır..


Digital pazarlama stratejisi

Satış herşey değildir! Müşterilerinize yaşatacağınız kaliteli bir hizmet deneyiminin maddi ve manevi hazzını yaşamaktan kendinizi mahrum etmeyin. .

Doğru hedef kitle için harcadığınız her kuruşun dönüşünü misli ile alırsınız. Günümüzde digital reklamcılıkla uğraşan hemen her uzmandan size bu kaliteyi sağlaması beklenir. Bence şirketlerin odaklanması gereken konuların başında satış süreci ve sonrası için iyi bir analiz yapmak, müşteri beklentilerini mümkün olduğu kadar iyi karşılayabilmek için çaba sarf etmektir.


Buy now