Kimim ben?

Digital pazarlama uzmanı

Yayınlarım

İçerikleriniz için doğru platformu seçmenize yardımcı olur, gerekli zamanlarda altyapıyı hazırlar sizin için yayına alırım..

Pazarlarım

İşletmeniz için ana hizmet konusu her ne ise internette doğru hedef kitleye ulaşması için ize yardımcı olurum.

Web Tasarım

İhtiyacımız olan şey çoğu zaman ulaşılabilir olmaktır, doğru hedef kitle doğru zamanda doğruinsanlarla buuşabilirse bunun sağladığı katmadeğer pahabiçilemez.Şirket sitelerinde ürün yada hizmet her ne olursa olsun ana amaç mümkün olduğu kadar iyi sunabilmektir. Kolay erişilebilir, hızlı ve anlaşılır bir içerik sizin veya şirketiniz için çok daha pozitif sonuçlar doğuracaktır.

Online Pazarlama

Digital pazarlama, web tasarımdan satılan ürünün kalitesine kadar hemen hemen tüm alanları kapsamakla beraber asıl amaç hedef kitlenin en az maaliyetle ürüne ulaşabilmesini sağlamaktan ibarettir. Bir satıra açıklamaya çalıştığım bu süreçler bütünü uygulamada çok daha uzun ve meşakkatli bir yolun ta kendisidir.

Online İtibar Yönetimi

Söz konusu ticaret ise hakkınızda kimin ne düşündüğü çok önemlidir! Küçük bir yanlış anlaşılma büyük şirketler için binlerce liralık zarara yol açabildiği gibi, varını yoğunu ortaya koyup büyümeye çalışan küçük yapılanmalar için hayati öneme sahiptir.

İçerik Stratejisi

Elinizin altında bulunan tüm aletleri kullanmak ustalık değildir, ustalık hangi aleti hangi durumlarda kullanacağını iyi bilmektir. Sosyal medya stratejisinin belirlenmesi, site içieriği video içeriklerin oluşturulması ve takibi hatta tasarıma kullanılan renkler Kullanıcı deneyiminin birer parçasıdır. Onnline hizmet verenler için ise son derece önelidir.

Buy now